Systemy kształtek i akcesoriów do budowy sieci z tworzyw sztucznych

Aktualności
   Uszczelki do wody z wkładką stalową typ RSG - atesty higieniczny PZH
Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominamy, iż wszystkie nasze uszczelki do wody z wkładką stalową typ RSG posiadają aktualny atest higieniczny PZH.


   Przejście PE/INOX z gwintem zewnętrznym i wewnętrznym
Miło nam poinformować, iż od lutego br. w naszej ofercie pojawiły się przejścia (adaptory) PE z gwintem zewnętrznym i wewnętrznym, wykonanym ze stali kwasoodpornej INOX. Dostępne są one w następujących wymiarach:

- 20 x 1/2" GZ i GW
- 25 x "3/4" GZ i GW
- 32 x 1" GZ i GW
- 40 x 1" GZ
- 40 x 1"1/4 GZ i GW
- 50 x 1"1/2 GZ i GW
- 63 x 2" GW i GW
- 75 x 2"1/2 GZ i GW
- 90 x 3" GZ i GW
- 110 x 4" GZ i GW
- 125 x 4" GZ i GW


   NOWOŚĆ - Zgrzewarka elektrooporowa Polymedium Huerner HST300 Print + 2.0
Uprzejmie informujemy, iż w sprzedaży pojawiła się kolejna już wersja doskonale Państwu znanych zgrzewarek Polymedium produkcji niemieckiego Huernera. Nowa wersja to model HST 300 Print+ 2.0, z unowocześnionym panelem przednim, dodatkową klawiaturą alfanumeryczną, bogatszym menu, większym wyświetlaczem i co najważniejsze - zakresem średnic rozszerzonym do d1200!
Szczegóły techniczne, instrukcje obsługi i co najważniejsze aktualne ceny sprzedaży uzyskać można w naszym Biurze Handlowym pod nr telefonu +48 32 42 46 411 lub elektronicznie pod adresem handel@polymedium.pl.


   Praca firmy w czasie stanu epidemii
Szanowni Klienci

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo związane z zagrożeniem zakażenia koronawirusem, postanowiliśmy wprowadzić do odwołania następujące procedury:

1. Ograniczamy do minimum bezpośredni kontakt z klientami. By zamówić towar prosimy o telefon pod numer:

+48 32 42 46 411

Zamówiony towar zostanie wystawiony na rampę, skąd może zostać odebrany. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 2 m.

2. Klientów którzy nie posiadają kredytu kupieckiego i do tej pory płacili gotówką, prosimy o kontakt z naszymi handlowcami celem ustalenia procedur zakupu.

3. Kurierzy przed odbiorem paczek lub palet, proszeni są o wykonanie telefonu pod podany powyżej numer.

4. Do minimum zostaje ograniczone wypożyczanie zgrzewarek elektrooporowych. W awaryjnych sytuacjach prosimy kontakt telefoniczny.

5. W przypadku dostawy towaru, prosimy o kontakt telefoniczny pod podany powyżej numer.

Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.


   RODO
Szanowny Kliencie

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest POLYMEDIUM Sp z o.o. z siedzibą w Rybniku przy ul. Żorskiej 190.
Akceptując zamieszczone na niniejszej stronie www OWSD z dnia 25.05.2018, Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie dobrowolnie danych osobowych przez Sprzedającego lub podmioty działające na jego zlecenie w związku z realizacją umów sprzedaży i/lub dostawy Towarów oferowanych przez Sprzedającego oraz w celach posprzedażnych (serwisowych), marketingowych związanych z prowadzoną przez Sprzedającego działalnością gospodarczą. Kupującemu przysługują wszelkie uprawnienia wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), w tym prawo do żądania od Sprzedającego dostępu do danych osobowych go dotyczących, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzani, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także przenoszenia danych i cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Nadto Kupującemu przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Kupujący przyjmuje do wiadomości, że skorzystanie z uprawnienia do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także cofnięcie udzielonej zgody może się wiązać z niemożnością świadczenia na jego rzecz usług posprzedażnych (serwisowych).
W przypadku gdy Kupujący w związku z realizacją umów sprzedaży i/lub dostawy Towarów przekazuje lub zamierza przekazywać Sprzedającemu dane osobowe osób trzecich nie będących pracownikami Kupującego, Kupujący zobowiązuje się niezwłocznie zawiadomić o tym Sprzedającego i dostarczyć potwierdzenie uzyskania zgody osoby trzeciej na przetwarzanie jej danych osobowych lub wskazać inną podstawę prawną przetwarzania tych danych. Naruszenie powyższego zobowiązania uprawnia Sprzedającego do odmowy realizacji umów sprzedaży i/lub dostawy, w ramach których miałoby dojść do przetwarzania danych osobowych osób trzecich nie będących pracownikami Kupującego.


   Trójniki redukcyjne firmy Baenninger
Początkiem kwietnia 2018, do oferty firmy Polymedium zostały wprowadzone nowe produkty Baenningera. Są to:

- Trójnik redukcyjny PE100 SDR11 d 315/160
- Trójnik redukcyjny PE100 SDR11 d 250/160
- Trójnik redukcyjny PE100 SDR11 d 250/110

Doskonała jakość i bardzo atrakcyjna cena stanowią o wyjątkowości tej oferty. Szczegóły i ceny do uzyskania telefonicznie lub mailowo w naszym Biurze Handlowym.


   Zmiana nazwy producenta systemu ELOFIT
Szanowni Klienci

Informujemy, że dnia 01.01.2016 w wyniku przekształceń własnościowych, producent systemu ELOFIT - firma Nupigeco, zmieniła swą nazwę na Nupi Industrie Italiane.


   Odgałęzienia siodłowe TOP LOAD z obejmą dolną
Z dumą informujemy, że w ofercie firmy Polymedium zakupić można odgałęzienia siodłowe TOP LOAD z obejmą dolną, w średnicach od d 315/63 do d 900/355 !!! Standardowo występują one w wersji bosej, jednak na specjalne życzenie oferujemy je również w wersji kołnierzowej lub w wykonaniu specjalnym.

Wszystkich zainteresowanych tym nowatorskim produktem zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym pod numerem telefonu +48 32 424 64 11 lub elektronicznie pod adresem e-mail: handel@polymedium.pl.


   Zgrzewarka elektrooporowa Polymedium data
Z przyjemnością informujemy, że bogatą ofertę firmy Polymedium rozbudowaliśmy o sprzedaż i wynajem doskonałych zgrzewarek elektrooporowych Polymedium data, wyprodukowanych dla nas przez niemiecką firmę Huerner.

Zachęcamy Państwa do zakupu lub wypożyczenia tego doskonałego sprzętu. Gwarantujemy zarówno konkurencyjne ceny, jak i pełną obsługę posprzedażową wraz ze szkoleniami i serwisem.

Szczegóły zakupu lub wypożyczenia uzgodnić można z Panem Łukaszem Malcharkiem w naszym Biurze Handlowym w Żorach przy ul. Bocznej 8, lub telefonicznie pod numerem telefonu 32-42-46-411.

Zapraszamy.


Powered by CuteNews
| Strona główna | O Firmie | Katalog | Do pobrania | Czy wiesz, że... | Polecamy | Aktualności | Wypożyczalnia | Kontakt |
Polymedium Sp. z o.o. ul. Żorska 190 44-203 Rybnik    tel. (0-32) 42 46 411    tel/fax (0-32) 42 46 412
Biuro handlowe i magazyn ul. Boczna 8 44-240 Żory
Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer KRS 0000298830
Kapitał zakładowy 500.000 PLN
NIP 6423032499        REGON 240845527       BDO 000412985